STAMPERIJA, UAB:
  • pašto ženklų gamyba pagal sutartis su įvairių šalių pašto administracijomis (šiuo metu tai yra Angola (2006-2011), Burundis (2011-2013), Bisau Gvinėja, Centrinės Afrikos Respublika, Dramblio Kaulo Krantas, Etiopija (tik prekyba), Gvinėja, Komorai (2008-2011), Maldyvai, Mozambikas, Namibija (tik prekyba), Nigeris, Saliamono Salos, San Tomė ir Prinsipė, Togas, Uganda, Žaliasis Kyšulys (tik prekyba));
  • didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairių šalių pašto ženklais.

Būdami Brussels Stamp Center bei Bureau Philatélique Bayart pasekėjais apjungiame 50+ metų patirtį filatelijos versle.

Visa STAMPERIJA, UAB veikla grindžiama teisėtumo bei pagarbos klientams principais.
Atkreipėme dėmesį, kad viešoje erdvėje (internete) yra pasirodę šmeižiantys tekstai, mus kaltinantys dalyvavimu nelegalių pašto ženklų gamyboje.

Atsiribodami nuo minėtuose tekstuose pateikiamų kaltinimų, apgailestaujame, jei (trūkstant objektyvios informacijos) jie galėjo suklaidinti ar nepagrįstai nuliūdinti kai kuriuos mūsų klientus, kolegas bei kitus interesantus.

Akivaizdu, kad ši dezinformacija, pirmiausia paskleista vienintelio šaltinio, priklausančio privačiam asmeniui turinčiam asmeninį keršto siekį diskredituoti mūsų veiklą, tebecirkuliuoja kai kuriuose filateliniuose portaluose, kurių redaktoriai, susivilioję tematikos bei tekstų pikantiškumu, deja, nevengia cituoti nepatikrintos ar net akivaizdžiai nepagrįstos informacijos.

STAMPERIJA, UAB leidžia pašto ženklus laikydamasi visų sutartyse su atitinkamomis pašto administracijomis numatytų reikalavimų. Norėdami pamatyti STAMPERIJA, UAB produkciją spauskite čia.

Oficialiai pareiškiame, kad mes nesame atsakingi už nelegalių ženklų gamybą bei egzistavimą rinkoje.

Suprasdami ir gerbdami internetinės žodžio laisvės principus visgi privalome apginti savo reputaciją bei teisingai informuoti mūsų klientus ir kolegas apie susidariusią situaciją.

Nusprendėme atvirai ir išsamiai pateikti informaciją apie savo filatelinę veiklą bei viešai atsakyti į Jūsų klausimus (taip pat ir apie nelegalius pašto ženklus).

Tikimės, kad viešumas ir informacija, paremta oficialiais dokumentais užkirs kelią šmeižto ir prasimanymų plitimui, o taip pat padės filatelistams lengviau atskirti nelegalius pašto ženklus nuo legalių.

Dėkojame už dėmesį ir linkime Jums sėkmės.

Pagarbiai,

STAMPERIJA, UAB
Direktorius Algirdas Šatas
alsatas@yahoo.com